מידע למתנדבים

מתעניינים יקרים,

ראשית אנו מודים לכם על העניין שאתם מגלים בהתנדבות בפעילות בעמותה שלנו.  

קיימות מספר אפשרויות התנדבות בעמותה שלנו, להלן האפשרויות: 

1. מראיינים של ילדי משאלה:
במסגרת פעילות העמותה, מתנדב מטעמנו יוצר קשר עם המשפחה ומראיין את הילד במפגש פיזי, שיחה טלפונית, מפגש בזום או פייס טיים, בעזרת ההורים ובאמצעי שנוח למשפחה.

בעזרת טופס ראיון מובנה, אנו מנסים להכיר את עולמו הפנימי של הילד ולראיין אותו לגבי  משאלתו. התנדבות זו תתאפשר רק למתאימים לתפקיד ולאחר השתתפות בסדנה.

 

2. הגשמת משאלות:
במסגרת תיאום המשאלות אנו נתקלים בבקשות מאוד יצירתיות ומקוריות של ילדי המשאלה.  על מנת להפיק את המשאלות היפות ביותר שנוכל אנו זקוקים למתנדבים אשר יכולים לחפש  בתי עסק באינטרנט, לפנות אליהם בטלפון או במייל, לגשת לחנויות ולספר על המשאלה עליה 
עובדים וכדומה.

ההתנדבות איננה קבועה ומתבססת על הזמן הפנוי שיש למתנדב להקצות לפעילות. מדובר בהתנדבות מהבית או באזור המגורים הקרוב. כל הפעילות הינה בתיאום ובעבודת צוות עם מתאמות המשאלות במשרד.

3. פרויקט "ילדים למען ילדי משאלה" – פעילות בבתי ספר בארץ:  
במסגרת גיוס המשאבים והגברת המודעות בקהילה פועל פרויקט "ילדים למען ילדי המשאלות".  במסגרת הפרויקט מאמצים בתי ספר משאלה הנוגעת ללב הילדים, מחליטים על פעילות לגיוס  תרומה להגשמת המשאלה ומפיקים אירוע או פעילות לגיוס הכספים. 

סיוע באירועים ובפנייה לבתי ספר או תנועות נוער תתקבל בברכה. ההתנדבות איננה על בסיס קבוע, וכרוכה בהגעה לבתי הספר השונים באזור המגורים לפרזנטציות מול מורים או לסיוע באירוע גיוס התרומות עצמו. 

 

4. Wish Challenge- סדנת המשאלות שלנו:
העמותה השיקה סדנא לחברות המעוניינות לתרום לפעילותינו אך גם מעוניינות לקחת בה חלק  ולערב את עובדיהן בתרומה לקהילה. הסדנא מהווה במה לחברות להעניק לעובדיהן אפשרות  להגשים משאלה לילד חולה וליצור קסם שנשאר לעולמים ובכך לחוות מהות אמיתית של  נתינה. סדנת ה-Wish Challenge הינה סדנא ייחודית שמטרתה עיצוב, הגשמת והפקת משאלות לילדים החולים במחלה מסכנת חיים. כמתנדבים הנכם מוזמנים לעניין את מקומות העבודה שלכם ושל הקרובים אליכם בקיום סדנה  כזו אצלם. 

 

 

5. שיתוף פעולה עם חברות:  
העמותה פועלת לשיתופי פעולה עם חברות ועסקים שעולם הערכים שלהן דומה או שמעוניינות לחשוף את פעילות העמותה דרך הפעילות העסקית שלהם. כמתנדבים, אם יש לכם רעיון  למיזם/ פעילות כזו שהנכם מעוניינים לקדם, נשמח לשמוע מכם.  

 

 

6. סיוע אדמיניסטרטיבי במשרדי העמותה: 
מתנדבים אשר מבקשים לבוא לסייע לנו במהלך שבוע העבודה יתקבלו בברכה. הסיוע יכול להיות באופן נקודתי לפני אירועים וכדומה או באופן קבוע על בסיס שבועי או חודשי. העזרה משתנה בין  שליחת מכתבים, עבודה על מחשב ואינטרנט, טלפונים למשפחות או ספקים ועוד שאר עיסוקי  משרד מגוונים. שעות פעילות המשרד בימים א-ה בין השעות 08:30 – 16:30 .

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן